Ulusal ve yerel zincir marketlerin depolarına yaptığımız komple ve parsiyel sevkiyatlar, giderek uzmanlaştığımız bir alan haline geldi. Ülkemizin önemli ve değerli markalarını, kaliteli ve hassas zamanlı hizmet vermenin zorunlu olduğu bu alanda, en iyi şekilde temsil ediyoruz.  Bildirmiş olduğunuz adreslerinizden aldığımız yüklerinizi, zincir marketlerin Türkiye’nin birçok iline yayılmış depolarına, zaman planlarınıza uygun olarak teslim ediyoruz.

Bu kategoride müşterilerimiz açısından önemli bir maliyet kalemi olan paletlerin  toplama işlemini de periyodik olarak yapıyoruz.

Teslim evraklarınızı onaylı, düzenli ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırarak mutabakatlarınızı en doğru ve güvenilir şekilde yapmanıza destek oluyoruz.

Güvenilir

Kendisi genç, ekibi lojistik sektöründe oldukça deneyimli olan Pratik Ulaştırma, 4. yılında olmasına rağmen sektörde farklılaşmaya ve tüm kategorilerde kendisinden istenen nitelikte hizmet vermeye çalışmaktadır.

Hızlı ve Pratik

Özmal araçları ve sözleşmeli filolarıyla vermiş olduğu nakliye ve dağıtım hizmetlerini aksatmadan yerine getirmeye çalışan Pratik Ulaştırma, kurulduğu günden bu yana sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

7/24 Destek

Türkiye’nin bütün illerini kapsayacak şekilde verdiğimiz hizmetimizde; yüklerinizi, teslim alınmasından itibaren son noktaya ulaşana kadar sitemiz üzerinden online olarak takip edebiliyorsunuz.