Ağırlık ve/veya hacim bakımından komple araç doldurmayan yüklerinizi, paletli, dökme, ya da size özgü ambalajı içerisinde, aynı yöne gidecek diğer müşteri taleplerimizle birleştirerek, şubeler arası gelişmiş dağıtım ağımızın gücüyle zamanında, ekonomik ve güvenli biçimde yerine ulaştırıyoruz. Dağıtım ve toplama araçlarımızla teslim aldığımız yükünüz, teslim alındığı andan başlayarak taşıma sigortamız kapsamında güvence altına alınıyor.

Türkiye’nin bütün illerini kapsayacak şekilde verdiğimiz parsiyel taşıma hizmetimizde; yüklerinizi, teslim alınmasından itibaren son noktaya ulaşana kadar sitemiz üzerinden online olarak takip edebiliyorsunuz.

Güvenilir

Kendisi genç, ekibi lojistik sektöründe oldukça deneyimli olan Pratik Ulaştırma, 4. yılında olmasına rağmen sektörde farklılaşmaya ve tüm kategorilerde kendisinden istenen nitelikte hizmet vermeye çalışmaktadır.

Hızlı ve Pratik

Özmal araçları ve sözleşmeli filolarıyla vermiş olduğu nakliye ve dağıtım hizmetlerini aksatmadan yerine getirmeye çalışan Pratik Ulaştırma, kurulduğu günden bu yana sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

7/24 Destek

Türkiye’nin bütün illerini kapsayacak şekilde verdiğimiz hizmetimizde; yüklerinizi, teslim alınmasından itibaren son noktaya ulaşana kadar sitemiz üzerinden online olarak takip edebiliyorsunuz.