Yükünüzün gerektirdiği özelliklere göre bir aracın tamamen size tahsis edilerek varış noktasına ulaştırılmasında; geniş filomuz ve çözüm ortaklarımızla Türkiye genelinde hizmet veriyoruz. Kamyonet, kamyon, tır ve panelvan tipi araçlarımızla, taşıma sigortamız kapsamına alınan yükleriniz, belirtmiş olduğumuz zaman planına uygun olarak teslim noktasına ulaştırılıyor.

Altı farklı bölgede bulunan depolarımız sayesinde, zaman zaman yaşanan teslimat sıkıntılarında, ürününüzü geri getirmek yerine bu depolarımızda yeni teslim süresine kadar bekletebiliyoruz.

Güvenilir

Kendisi genç, ekibi lojistik sektöründe oldukça deneyimli olan Pratik Ulaştırma, 4. yılında olmasına rağmen sektörde farklılaşmaya ve tüm kategorilerde kendisinden istenen nitelikte hizmet vermeye çalışmaktadır.

Hızlı ve Pratik

Özmal araçları ve sözleşmeli filolarıyla vermiş olduğu nakliye ve dağıtım hizmetlerini aksatmadan yerine getirmeye çalışan Pratik Ulaştırma, kurulduğu günden bu yana sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

7/24 Destek

Türkiye’nin bütün illerini kapsayacak şekilde verdiğimiz hizmetimizde; yüklerinizi, teslim alınmasından itibaren son noktaya ulaşana kadar sitemiz üzerinden online olarak takip edebiliyorsunuz.