Depolama ve depo stok yönetimi, lojistik sektörünün ana faaliyet alanı olma yolunda hızla ilerliyor. Biz de sektördeki bu gelişim ve talep doğrultusunda, depolama kapasitemizi ve kalitemizi artırarak önemli bir oyuncu olma yolunda güçlü adımlar atıyoruz.

Bütün depolarımızda, ürünlerin doğrudan raflarda muhafaza edilmesinin yanı sıra elleçleme, paketleme ve sevkiyata hazırlama hizmetlerini de veriyoruz. Depolama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin stok kontrol ve sevkiyat yazılımları ile entegre çözümler üreterek, barkod okuma sistemimize online bağlanmalarını sağlıyoruz.

Depolarımızın bulunduğu illerde günlük, çevre illerde ise rut planımız doğrultusunda teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir

Kendisi genç, ekibi lojistik sektöründe oldukça deneyimli olan Pratik Ulaştırma, 4. yılında olmasına rağmen sektörde farklılaşmaya ve tüm kategorilerde kendisinden istenen nitelikte hizmet vermeye çalışmaktadır.

Hızlı ve Pratik

Özmal araçları ve sözleşmeli filolarıyla vermiş olduğu nakliye ve dağıtım hizmetlerini aksatmadan yerine getirmeye çalışan Pratik Ulaştırma, kurulduğu günden bu yana sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

7/24 Destek

Türkiye’nin bütün illerini kapsayacak şekilde verdiğimiz hizmetimizde; yüklerinizi, teslim alınmasından itibaren son noktaya ulaşana kadar sitemiz üzerinden online olarak takip edebiliyorsunuz.